Menu
SEPETİNİZ

Hakkımızda

Kısaca Özerk Jewellery

Özerk Jewellery, 16 yıllık mücevher imalatında ki tecrübesini ve ihracattaki başarısını perakende olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Özerk Jewellery’yi tercih ettiğinizde yıllardır mücevher ve altın ürünlerini dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç edilen, en iyi kalitede ki işçilikle üretilen ürünlerimize sahip olacaksınız.

İstanbul Kuyumcukent'te ki kendi atölyelerimizde en ince ayrıntısına kadar kontrol edilerek mücevher sektörüne yıllarını vermiş ustalar tarafından özenle el işçiliğiyle hazırlanmaktadır. Hazırlanan ürünler şık mücevher kutusuyla, mücevher sertifikasıyla birlikte sigortalı olarak kapınıza kadar ulaştırılmaktadır.

Özerk Jewellery’den beğendiğiniz her ürüne, 6 ayrı kişi üretim aşamasında emek sarfetmekte ve ürünü kontrol etmektedir. Sonrasında kameralar altında paketlenen ürününüz, sigorta firmamıza teslim edilmekte, ardından Yurtiçi Kargo ile sizlere gönderilmektedir. Ürün, elinize ulaşana kadar Özerk Jewellery sigortası ve garantisi altındadır.

Özerk Jewellery satış sonrası desteğiyle de her zaman yanınızdadır. Özerk Jewellery ürünlerinin kalitesine olan güveninden satın alınan her ürüne, ömür boyu “bakım garantisi” vermektedir.

Ayrıca  Özerk Jewellery, hayal ettiğiniz ve özel olarak hazırlanmasını istediğiniz ürünler konusunda siz değerli müşterilerimize destek vermektedir. İstediğiniz ürünü, mücevher sektörüne yıllarını vermiş ustalarımız sizin için üretmektedir.

FİYAT POLİTİKASI

Ürünlerimizi, sizlere piyasanın çok altında fiyatlara sunmamızın başlıca nedeni, üretici olmamızdır.

Özerk Jewellery yurt dışı ve yurt içindeki birçok firmaya üretim yapmaktadır. Pırlantalarımızın tamamı, dünyanın çeşitli bölgelerindeki “elmas kesim fabrikalarından” direkt tedarik edilmektedir. Yine bu pırlantalar, Kuyumcukent’te ki kendi atölyelerimizde işinin uzmanı ustalarımız tarafından titizlikle altına işlenmekte ve mücevhere dönüştürülerek sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Bilinen markaların yaptığı yüksek reklam harcamaları, yüksek mağaza kiraları vb. harcamalarımız olmadığı için bu durumu kâr marjımıza yansıtmakta, böylelikle her ürünümüze piyasa fiyatından çok daha uyguna sahip olabilmenizi sağlamaktayız.

Üstelik alışveriş yaparken kendinizi daha rahat hissetmeniz için tektaş ve beştaşlarımızın büyük kısmında HRD ve GIA sertifikası sunmaktayız. Diğer ürünlerimizin tamamında yine konusunda uzman ve eğitimli pırlanta eksperleri (gemologlar) tarafından incelenmiş olarak sertifikalandırmakta, sertifikasıyla birlikte size ulaştırmaktadır.